• Polski Związek Hodowców Koni
  • Hodowca i Jeździec
  • Rynek Polskich Koni
  • Teraz Polskie Konie
  • Logowanie
  • Rejestracja
  • English version

Baza koni PZHK

Logo PZHK

PRZEPIÓRKA

Nazwa konia: PRZEPIÓRKA

Wpis do ks. stadnej: Data: 1999-09-14 Numer: 37 G Sz

Płeć: Klacz Rasa: trakeńska
Typ rasowy: szlachetne Maść: gniada
Wymiary przy wpisie: dostępne po zalogowaniu Bonitacja przy wpisie: dostępne po zalogowaniu
Data urodzenia: 1995-03-20 Numer przyżyciowy: dostępne po zalogowaniu
Data śmierci: Hodowca:
0 1 2 3

  PRZEPIÓRKA

Rasa: trk.

  PIERWIENIEC 47

Rasa: trk.

  RUBIN

Rasa: xx

  PROGNOZ

Rasa: xx

  RESZTA

Rasa: xx

  PLEWNA 36

Rasa: trk.

  PODWIG-18

Rasa: trk.

  WYZOWKA

Rasa: trk.

  PLASTIKA

Rasa: trk.

  SAFIAN

Rasa: trk.

  ALARM

Rasa: trk.

  ZARINA

Rasa: brak

  PIEWCZAJA 6

Rasa: trk.

  VIMPEL

Rasa: trk.

  PTICZKA

Rasa: trk.

Brak danych o wartości użytkowej.

Sortuj wyniki wg:
Nazwa konia: Wpis do księgi: Płeć: Rasa: Maść: Rok: Nazwa ojca:
PTASZKA Klacz sp siwa 1999 VULCANO
PASJA Klacz sp siwa 2007 IZYR
PRINZ Wałach typ km kaszt. 2009 PIORUNEK
PUTIN Ogier sp kaszt. 2011 HAVBEK

Zaloguj się, żeby zobaczyć więcej

Zaloguj się, żeby zobaczyć więcej

Baner kwartalnika Hodowca i Jeździec
  • Pytania i odpowiedzi
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka plików cookies
  • Polityka prywatności
koń
O
koń
K
Trwa wczytywanie wyników...
Błąd połączenia internetowego.
0
0

Copyright © 2025 PZHK

Zarządzaj zgodą

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.

Funkcjonalne Zawsze aktywne
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Preferencje
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Statystyka
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych. Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Marketing
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
Zarządzaj opcjami Zarządzaj serwisami Zarządzaj {vendor_count} dostawcami Przeczytaj więcej o tych celach
Zobacz preferencje
{title} {title} {title}